GeneralStudio
     
Русский / English
    


Оформить заказ
 
ПРОВЕРИТЬ ЗАКАЗ
ВИДЕОСЪЕМКА
ВЫПУСК 2019
ВЫПУСКНЫЕ АЛЬБОМЫ ПЛАНШЕТЫ ФОТОКНИГИ
     АРХИВ ПРОШЛЫХ ГОДОВ
     ВЫПУСКНЫЕ ФОТОКНИГИ
     Памятка клиента
ГАЛЕРЕЯ
ИЗГОТОВЛЕНИЕ ФОТОКНИГ, ПЕРЕПЛЕТ
КАРТИНЫ из фото
СВАДЕБНАЯ фотосъемка
ФОТОПЕЧАТЬ


CТОЛ ЗАКАЗОВ

+38 0472 56 48 85
+38 067 440 87 62
+38 063 645 92 00

Главная : ВЫПУСКНЫЕ АЛЬБОМЫ ПЛАНШЕТЫ ФОТОКНИГИ : Памятка клиента :

ШКОЛЫ ВУЗЫ САДИКИ Черкасская область

Пам’ятка клієнта

1. Умови зйомки. Фотографування відбувається у визначеному місці, в домовлений з менеджером GeneralStudio час. Організаційні питання, при зйомці на території навчального закладу, замовник має вирішити з адміністрацією навчального закладу самостійно і заздалегідь. Запрошенням викладачів для зйомки ( дозйомки ) займається замовник. Зйомка сюжетів із шкільного життя, прогулянки парками міста, тощо, відбувається згідно домовленостей з менеджером GeneralStudio. Під час зйомки на головну та індивідуальну сторінку альбому чи фотокниги, замовник має можливість обрати найкращий кадр.

П О В Е Д І Н К А – при зйомці, має бути присутня відповідальна особа яка несе відповідальність за належну поведінку осіб що фотографуються. У разі порушення правил поведінки фотограф має право достроково завершити зйомку. У зв’язку з цим GeneralStudio не несе відповідальність за недостатню кількість відзнятого матеріалу. Всі питання щодо наступних зйомок замовник має вирішувати з менеджером GeneralStudio.

2. Дизайн. Політурку обкладинки альбому (планшету) замовник може обрати індивідуально, згідно каталогу та цінової політики. Дизайн в альбомах (планшетах) і фотокнигах обирається згідно колективного рішення , один на весь клас. В альбомах (планшетах), фон портрету у дівчат і хлопців може відрізнятися, сторінки у всіх однакові. Індивідуальні пропозиції щодо дизайну портретів та сторінок, до вартості не входять і обговорюються окремо, з менеджером GeneralStudio .

3. Вартість. До вартості альбому (планшету) і фотокниги входить : - портретна фото-сесія на головну сторінку ( студія або місце вказане замовником на території навчального закладу). - дві колективні виїзні сюжетні фото сесії (в парку, визначні місця або ваші пропозиції ) « цей пункт не стосується планшетів ». - дофотографування відсутніх відбувається згідно графіка зйомок встановленого менеджером GeneralStudio. - вартість замовлення (фотокниг, планшетів, альбомів) залежить від виду обраної вами продукції: формат фото, розміри політурки, тощо.

4. Перевірка. Після внесення авансу, на нашому сайті буде розміщено попередній зразок вашого альбому (планшету) чи фотокниги для перевірки помилок, внесення пропозицій та побажань. Маршрут для перевірки : www.generalstudio.com.ua > випускні альбоми та фотокниги > випуск 2014-2015 > вибрати свій навчальний заклад і клас. Друк (альбомів, планшетів, фотокниг) відбувається з моменту повного затвердження ЗРАЗКА відповідальною особою, та наявністю в неї остаточної суми вартості всього замовлення.

5. Перефотографування. Перефотографування ( дофотографування) відбувається у визначеному місці, в домовлений з менеджером GeneralStudio час . Перефотографування кадрів на головну сторінку є безкоштовним - при умові що до того часу ще не було зроблено ретуш та дизайн (обробка матеріалу починається через 7 днів після зйомки). Особи які спізнились або не були присутні при колективній зйомці мають самостійно звернутись до менеджера GeneralStudio і вирішити з ним всі питання щодо їх присутності на колективних знімках. В усіх інших випадках ( зачіска, колір волосся, настрій, одяг, тощо) перефотографування платне, згідно прайсу.

    < нет товаров >

 

Copyright © GeneralStudio. All rights reserved.